Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Në temën e UFO-ve, Rusia është duke hedhur hapa gjiganti, duke parakaluar deri edhe SHBA-në, me implikime të qarta mbi ekzistencën e jashtëtokësorëve. Zbulimet më të fundit janë vepër e ish-zyrtarëve të KGB-së, sot në pension dhe ish-funksionarëve të Ministrisë së Mbrojtjes.

Duhet të jenë zbuluar detaje befasuese veçanërisht sesi në Mosë merrnin seriozisht rastet e sinjalizimeve për UFO, megjithëse publikisht regjimi komunist kishte tendencë të ‘ridimensiononte’, apo edhe të tallte fenomene të tilla. Deri edhe pilotët e ushtarët duhet të jenë stërvitur sesi të silleshin, nëse do të bëheshin dëshmitarë të ndonjë sinjalizimi të jashtëtokësorëve.

Sipas asaj që ka dalë në dritë, sovjetikët nuk janë mjaftuar vetëm me një studim pasiv të jetës jashtëtokësore, por ngritën një "task-force" sekrete me 200 shkencëtarë. Një projekt për të studiuar fenomenin e UFO-ve, të klasifikonin sinjalizimet dhe të zbulonin misterin. Madje, një grup i specializuar i disiplinave inovative, duhet të ketë synuar edhe një kontakt direkt me jashtëtokësorët. Një kontakt, që mesa përflitet, duhet të jetë konkretizuar, ndonëse nuk duket e qartë se në ç'terma dhe në ç'modalitete.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
jam e sigurt se kan pi e kafe ehh medet i ka lon mendja njerzitttt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons