Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


Ka ngjallur panik video e dalë nga fjalimi i presidentit amerikan Barak Obama, mbajtur në lobin e sionistëve në Amerikë, AIPAC…
Ndërsa duhet tlë dilte në skenë, Obama ftohet nga një njeri i cili është pagëzuar si “qenie njerëzore specie zvarranik” dhe kjo është “vërtetuar” kur ai i prezantoi Obamën dhe e përqafoi atë. Moment i cili u filmuan nga kamera dhe u dukën disa detaje “delikate” që “nuk duhej” të dilnin!Pamjet filmike ngjallën panik në “rangjet” e specialistëve të sigurisë dhe të politikës, pasi personi në fjalë nuk ishte truprojë apo një njeri i njohur i Obamës… por ishte një specie njerëzore zvarranike, siç deh e pagëzuan, madje emri i tij është Lee Rosenberg!
Kur Lee Rosemberg, përqafoi Obamën dhe ndërsa populli po brohoriste, filmohej nga qindra kamera, ai ndryshoj ngjyrë dhe imazh!!!/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons