Forumi Kuq E Zi
I arratisuri “shndërrohet” në grua, arrestohet sërish Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
I arratisuri “shndërrohet” në grua, arrestohet sërish Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Erisa

Erisa
Princeshe
Princeshe

Një i arratisur nga burgu në Kolumbi bëri një implant gjoksi dhe u vesh si grua në mënyrë që të mos e kthenin sërish në burg, por përpjekjet e tij shkuan kot.
Giovanni Rebolledo, i dënuar në vitin 2012 me 60 vite burg për rrëmbim personi, grabitje dhe shantazh, iu nënshtrua operacionit për tu bërë “Rosalinda”, por policia arriti ta kapte sërish.
Ai kishte nisur të punonte si prostitutë në distriktin Viejo Prado, në veri të Barranquilla, por agjentët arritën ta njihnin edhe pse kishte ndryshuar shumë.
Gazeta ‘El Tiempo’ bën të ditur se Giovanni Rebolledo ka qenë pjesë e bandës Los Topos. Ky grup përdorte femra të bukura për të joshur meshkuj të pasur dhe në momentin që ata pranonin të shkonin në shtëpinë e vajzave, torturoheshin me elektro-shok në mënyrë që të jepnin kartat bankare, numrat e pin-it dhe sende të tjera të vlefshme.

http://hapesira.forumotions.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aahaahahaahhaahha ktij po qe i them kok un aahahaah sa kam qesh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
I arratisuri “shndërrohet” në grua, arrestohet sërish 1416650876 i iku mundi kot ahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ai kishte nisur të punonte si prostitutë në distriktin Viejo Prado, në veri të Barranquilla, por agjentët arritën ta njihnin edhe pse kishte ndryshuar shumë.

ahahaha do ket harruar pa hequr ndonej organ ky, ndaj e kan kapur ata ahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Erisa

Erisa
Princeshe
Princeshe
Lum si te burgosurit qe mezi po e presin hahahah

http://hapesira.forumotions.net/

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
I arratisuri “shndërrohet” në grua, arrestohet sërish 1416650876
Ai kishte nisur të punonte si prostitutë në distriktin Viejo Prado
te pakten merte lek aty kurse kur te jet ne burg punen prap te njejt do bej po zdo mari gje ahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons