Forumi Kuq E Zi
Macja shpëton të zotin nga flakët Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Macja shpëton të zotin nga flakët Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Macja shpëton të zotin nga flakët Empty Macja shpëton të zotin nga flakët prej Tue 07 May 2013, 16:18

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një biznesmen arriti të shpëtonte gjallë nga një zjarr që kishte përfshirë banesën e tij, vetëm pasi macja shtëpiake e zgjoi nga gjumi në momentin vendimtar.

Siç dëshmoi për “Daily Mail”, Victor Bywater ndodhej duke fjetur në banesën e tij në Mançester, kur një qark i shkurtër ndezi një zjarr, i cili përfshiu menjëherë katin e parë të vilës së tij.

Në gjumë, Bywater nuk e kishte kuptuar se po i digjej shtëpia dhe ndërkohë kishte thithur një sasi të konsiderueshme tymi toksik.

Në këtë moment, macja e tij iu ngjit në shtrat dhe e çorri, duke e zgjuar.Macja shpëton të zotin nga flakët Macja010
50-vjeçari kuptoi në këtë moment se çfarë po ndodhte dhe arriti të largohej në kohë nga flakët. Në spital, ai u kurua për tymin e thithur, por arriti të mbijetonte.

Nuk pati të njëjtën fat "heroina" e vertete e kesaj ngjarje, macja, e cila pasi lajmëroi të zotin, nuk pati me kohe të shpëtonte për veten e saj.Macja shpëton të zotin nga flakët Macja110


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Macja shpëton të zotin nga flakët Empty Re: Macja shpëton të zotin nga flakët prej Fri 10 May 2013, 10:48

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sa krijesa tbukula jon maqet o zot o zot e them se kom alamet maqoku nshpi vet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons