Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Te therras edhe ti.. prej Mon 11 Mar 2013, 03:27

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Te therras e ti s`me pergjegjesh!

2 Re: Te therras edhe ti.. prej Tue 12 Mar 2013, 09:00

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ben dush

3 Re: Te therras edhe ti.. prej Tue 12 Mar 2013, 18:36

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ke punett e tua


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4 Re: Te therras edhe ti.. prej Wed 13 Mar 2013, 14:47

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
spo vjen

5 Re: Te therras edhe ti.. prej Fri 15 Mar 2013, 11:30

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sje onn per momentinn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6 Re: Te therras edhe ti.. prej Wed 20 Mar 2013, 12:15

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
shkon me te tjere

7 Re: Te therras edhe ti.. prej Fri 22 Mar 2013, 05:21

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qyqwa none ca mthaa
shkon ti me tjera jo unna


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8 Re: Te therras edhe ti.. prej Thu 04 Apr 2013, 07:31

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
spergjigjesh

9 Re: Te therras edhe ti.. prej Sat 06 Apr 2013, 06:36

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mke tradhtu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10 Re: Te therras edhe ti.. prej Sat 27 Apr 2013, 06:00

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kthen koken anash

11 Re: Te therras edhe ti.. prej Fri 10 May 2013, 11:59

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
je sonte me tjetren


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12 Re: Te therras edhe ti.. prej Sun 12 May 2013, 05:07

luani

avatar
Administrator
Administrator
po nuk di se ku behesh.

13 Re: Te therras edhe ti.. prej Sun 12 May 2013, 15:44

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
spo gjendesh pran meje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14 Re: Te therras edhe ti.. prej Sat 25 May 2013, 13:43

Klio

avatar
Moderator
Moderator
e ti mrrin larg nga muaaa


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

15 Re: Te therras edhe ti.. prej Sun 26 May 2013, 10:46

luani

avatar
Administrator
Administrator
dhe ti ben sikur nuk degjon ,as koken nuk e kthen nga une te pakten te shoh syt e tu te bukur .

16 Re: Te therras edhe ti.. prej Mon 27 May 2013, 07:38

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e ti iken tek tjetra pa asgje tkeqe


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons