Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Supermodele, edhe pse pa këmbë ! prej Sat 01 Sep 2012, 18:34

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Nuk do ta besoni, por është më se e vërtetë. Vajza që shikoni në
fotografi, në profesion është modele, aktore dhe atlete. Por nga dallon
Aimee Mullins nga modelet e tjera?

Ajo i ka këmbët e prera nga gjuri e poshtë. U detyrua t’i priste, pasi sipas mjekëve, kockat e këmbëve kishin pësuar anomali dhe nuk ishin në gjendje të zhvilloheshin.

Por gjithsesi, ajo ia doli për të hyrë në listën e 50 njerëzve më të bukur në botë!Aimee si pjesë të gardërobës, ka edhe një duzinë me këmbë, p.sh.këmbë prej cheetah për të vrapuar apo këmbë prej silikoni për t’u shfaqur në publik. Këto të fundit ngjajnë si origjinale, pasi nuk i mungojnë damarët apo edhe folezat e qimeve.

Kur u pyet se si ndjehej, Amy u shpreh: “Pamela Anderson ka më shumë pjesë të shtuara në trupin e saj. Atëherë, përse duhet të quhem unë invalide?”.

Aimee mund ta ndryshojë gjatësinë e saj nga 173 cm në 183 cm, në varësi të këmbëve që përdor… /alb-observer.com/

________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

2 Re: Supermodele, edhe pse pa këmbë ! prej Sat 01 Sep 2012, 19:39

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ueee


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Supermodele, edhe pse pa këmbë ! prej Mon 14 Jan 2013, 14:10

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qenka shum simpatike me then tdrejten


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons