Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Facebook ka menduar t’i jape nje pamje te re furnizuesit te lajmeve ne faqen kryesore.
Te gjitha ndryshimet do te zbulohen javen e ardhshme ne nje event per media, ku mund te merret pjese vetem me ftesa.

Per momentin nuk ka asnje detaj mbi ndryshimet. I vetmi mesazh qe kompania ka percjelle me e-mail ka qene: “Ejani te shihni pamjen e re te furnizuesit te lajmeve.”

Prezantimi do te behet ne daten 7 mars, prane zyrave qendrore ne Menlo Park, Kaliforni.
Aktualisht, postimet e fundit shfaqen ne qender te furnizuesit, ne faqen kryesore te perdoruesve, duke perditesuar ne cdo moment listen e postimeve nga miqte dhe faqet qe perdoruesit ndjekin.

Kohet e fundit, algorimet qe bejne renditjen e postimeve, jane kritikuar shpesh nga perdoruesit. Keta te fundit ankohen edhe per shfaqjen e shpeshte te reklamave apo postimeve te sponsorizuara, te cilat kane filluar t’i bezdisin jashte mase. Twitter implementon standardin DMARC per ndalimin e e-maileve te infektuara. Te shohim se cfare ndryshimesh na presin javen tjeter lidhur me keto ceshtje... (PCWorld Albanian)


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
interesante jaqe mu sme intereson


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons