Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Gjashtë shenja që tregojnë se ai nuk mund t'ju harroj

Nëse dëshironi ta filloni nga e para lidhjen tuaj dhe nëse dikush ju imponohet se me te vërtetë ju dashuron, ne ju sjellim shenjat e qarta, te cilat tregojnë se ish i dashuri juaj me dëshirë do te rikthehej përsëri tek ju.
Pasi te keni përjetuar traumat qe shfaqen si pasoje e ndarjes, gjerat do t’i shikoni me qarte.

Nëse ende ushqeni te njëjtat ndenja, ne ju paraqesim gjashte shenjat e qarta qe tregojnë se edhe ai dëshiron te ktheheni përsëri me te. Lexoni këto shenja dhe merrni vendimin e duhur për sa i përket te ardhmes suaj.
A dëshironi t’ia filloni lidhjes nga e para apo dëshironi ta përfundoni tërësisht, dekodoni sjelljet e ish te dashurit tuaj, sidomos nëse ai do t'ju afrohet ?

1.Shoqet ju tregojnë se pyet për ty
Nëse kjo do te ishte interesim aty për aty, shoqet nuk do t’ju tregonin. Nëse shpesh interesohet për juve edhe pasi kriza e ndarjes te ketë kaluar, ai vazhdon te ndjej diçka.

2.Shfaqet ne vendet ku shkonit se bashku
Nëse ish i dashuri juaj vazhdon te shfaqet ne vendet e preferuara ku shkonit se bashku , ka mundësi se nuk ju ka harruar. Shumica e atyre meshkujve qe do te dëshironin te harronin te dashurën e tyre kurrë nuk do te shkonin ne vendet qe kane qene se bashku.

3.Flet për periudhën e pas-ndarjes, madje pa e pyetur kush
Meshkujt një gjë te tille shpeshherë e bëjnë pa vetëdije, vetëm e vetëm qe ish e dashura e tij edhe me tutje te ketë ndikim ne jetën e tij, jete ne te cilën ajo fare nuk është e pranishme. Rëndësi për te ka mendimi i saj për sjelljet dhe stilin e tij, pa marre parasysh se ata me nuk janë bashke.

4.Thotë se i mungoni familjes se tij
Është bukur nëse familja e tij pyet për ju dhe ju përmend ne aspektin pozitiv, por kjo ju ndihmon te kuptoni se edhe ai do te dëshironte qe përsëri te jeni bashke, dhe te jeni pjese e jetës se tij. Nëse ju thotë se po i mungoni atij kjo do te ishte e rrezikshme, prandaj përdor familjen e tij si mjet te përsosur për t’i shprehur ndjenjat e tij.

5.Ju dhuron komplimente
Komplimentet janë shenje se dikujt po i pëlqeni dhe se ju kushton vëmendje. Nëse ish i dashuri juaj ka plot gojën falënderime dhe komplimente për juve, me siguri se dëshiron qe me juve te jete me shume se shok.

6.Sa here qe ju takon, ju shikon ne sy
Kontakti vizual flet shume. Nëse ish i dashuri nuk ju shikon ne sy, do te thotë se gjerat kane ndryshuar. Vetëm ata meshkuj qe nuk ndjejnë ndjenjën e fajit dhe nuk kane pse te turpërohen mund te mbajnë kontaktin me sy me minuta te tere.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
1.Shoqet ju tregojnë se pyet për ty
Nëse kjo do te ishte interesim
aty për aty, shoqet nuk do t’ju tregonin. Nëse shpesh interesohet për
juve edhe pasi kriza e ndarjes te ketë kaluar, ai vazhdon te ndjej
diçka.
nfakt ka pyt kushrinenn jo shoqet se skam mike x fat tmireeeeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
kuku,shenjat e mia

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons