Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
<img style="margin-right:10px"height="120"width="150"align="left"alt=""src="http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-.jpg"/>Ka qenë një pritje jo e mirë ajo që i kanë bërë administratorët e një hoteli në Tiranë, këngëtares nga Mali i Zi, Afërdita Dreshaj. Këngëtarja 25 vjeçare mbërriti në Tiranë për një qëndrim të shkurtër disa ditor. I dashuri i saj Shpat Kasapi, mbërriti disa ditë më vonë për t’iu bashkuar të dashurës së tij.Mirëpo gjatë mungesës së tij Afërdita u ndesh me një të papritur të pakëndshme veçanërisht për një femër e cila ndodhet vetëm dhe i duhet të përballet me administratorët nursezë të një hoteli tëkonsideruar luksos në Tiranë. Gjatë kohës, që Afërdita ishte jashtë hotelit për të realizuar një shërbim fotografik, administratorët e hotelit ia nxorën jashtë valixhet me pretendimin që këngëtarja kishte rezervuar vetëm për dy-tre ditë dhe jo më shumë. Me gjithë këmbënguljet e këngëtares për ta pritur derisa të përfundonte punët e saj, valixhet e saj u përfunduan jashtë dhomës së hotelit. Hoteli ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës, pranë Stadiumit “ Dinamo” dhe është i kushtueshëm, ku vetëm për një natë duhet të paguash 140 euro. Por mesa në këtë shumë parash nuk parashikohet mirësjellja apo mikpritja nga personeli i hotelit. Bluetooth


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Nuk pasna te drejt edit un, se do e rregulloja kete foton cfar moderatori pa te drejt edit apo e keni bere vetem per adminat . :shock:

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Nuk pasna te drejt edit un, se do e rregulloja kete foton cfar moderatori pa te drejt edit apo e keni bere vetem per adminat . :shock:
Pershendetje Angel. Se je moderator nuk do te thot se editon apo fshin postime kudo, Administratoret, Gb Moderatoret dhe Moderatoret editojn ose fshin postime vetem ne ato kategori qe kan emrin, ne kategorit qe nuk kan emrin nuk mund te bejn dot gje me kupton. Tani ne rastin e kategoris se vipave ku ben pjes dhe kjo tem esht faji im se kur hapa kategorin harrova te vendos emrat qe mund te moderojn kte kategori dhe po i vendos tani. Tme Falni Per Kte


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhhh e shkreta passka lan nam kjo qe hiqet si e mire


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons