Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, e cila arriti të kualifikohej deri në pesëmbëdhjetëshen e vajzave më të bukura të globit, pavarësisht se ka vite që realizon shërbime të ndryshme fotografike, është e sigurt që nuk do ta kalojë masën… Të paktën pyetjes se a do të guxonte të pozonte ndonjëherë nudo, sikurse bëjnë shumë modele, e fejuara e Shpat Kasapit i është përgjigjur në mënyrë kategorike “Jo”.
Çudi që kjo deklaratë e “Mis Kosovës” nuk na ka spikatur më parë, pasi në intervista të ndryshme që jep gjatë gjithë kohës, Afërdita do të jetë pyetur në lidhje me një çështje të tillë. Konkurrentja e “Miss Universe” që është shprehur pak ditë më parë se vajzat latine i konsideronte rivalet më të forta në këtë garë (pavarësisht se kurora e “Miss Universe” shkoi në Afrikë me Mis Angola-n), ka marrë pas këtij eventi me dhjetëra e dhjetëra oferta modelimi, pasi një femër si ajo vështirë të mos bjerë në sy…

Zakonisht modeleve u kërkohet gjatë shërbimeve të ndryshme fotografike që të pozojnë “topless” apo nudo (artistike), ndaj nuk e dimë sesi mund ta zgjidhë Afërdita e bukur këtë “problem”. Ne shqiptarët e Shqipërisë dhe të Kosovës, në fakt prisnim shumë më tepër se kualifikimi në 15-she për Afërditën, e cila në sondazhe të ndryshme shpallej përherë në “Top 5”, megjithatë me shumë inteligjencë, Afërdita ka thënë se është e kënaqur me këtë rezultat. “Nuk është pak të jesh pjesë e 15 vajzave më të bukura të planetit”, – ka thënë Afërdita, e cila këto ditë ndodhet në Tiranë, pasi shumë shpejt do të publikojë një tjetër këngë me klip. Standard


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kock e lekur je skena ca me tpa tyyyy


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons