Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 KIRURGU QE OPEROI VETEN! prej Sun 20 Jan 2013, 11:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Në vitin 1961, Leonid Rogozov, 27 vjeç, ishte kirurgu i vetëm në ekspeditën sovjetike në Antarktik. Gjatë ekspeditës, ai ndjeu dhimbje të forta në stomak dhe kishte një temperaturë të lartë. Rogozov pasi shqyrtoj veten, zbuloi se shtojca (apandesiti) i tij ishte i dëmtuar dhe mund të plaste në çdo kohë. Me një anestezi lokale, ai veproi vetë për të hequr apandesitin. Një inxhinier dhe një meteorolog asistuan gjatë operacionit.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: KIRURGU QE OPEROI VETEN! prej Sat 16 Feb 2013, 06:35

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmmmmm e cuditshme por edhe e frikshme nga njera aneeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons