Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

E pa besueshme por e vërtet!

Arkeologët kanë zbuluar në rrënojat e Konstandinopoit të lashtë, një anije kozmike!

Edhe pse për shumë njerëz duket absurde, për arkeologët turq është mëse e vërtet dhe ky zbulim kaq mbresëlënës është strehuar tashmë në Muzeun Arkeologjik të Stambollit në Turqi.

Zbulimi është një miniaturë disa mijëra vjeçare e cila reflekton pastër Anijen kozmike-raketë me astronautin në bord!
Padyshim që ky zbulim ka futur në bela shumë shkencëtar të cilët janë absolut me mos pranimin e teknologjive të lashta, duke i konsideruar ato si Tabu, por zbulimi në fjalë tashmë i përgënjeshtron bindshëm.

Vlera e këtij zbulimi është e paçmueshme. Tashmë arkeologët po punojnë për të çmuar moshën dhe prejardhjen e saj, pra cilët ishin krijuesit e kësaj miniature rakete-kozmike!


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
edhe pse qenka e vjeter...serish paska nje pamje domethenese


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons