Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Washington – Frika e fundit të botës shkakton depresion dhe vetëvrasje tek fëmijët dhe të rinjtë. Ky është alarmi i funditi i NASA-s, sipas të cilët parashikimi i fisit Maya për apokalips në dhjetor të 2012 ka sjellë mjaft shqetësime tek njerëzit. David Morrison, astrobiolog në NASA Ames Research Center thotë se merr një numër të madh e-mailesh nga qytetarë të shqetësuar, kryesisht nga të rinjtë.


“Shumë prej tyre thonë se nuk mund të hanë, kanë shqetësime me gjumin, ndërsa të tjerë thonë se mund të bëjnë vetëvrasje. Nëse për disa njerëz kjo është shaka, për disa të tjerë është mister, dhe është një bërthamë njerëzish që shqetësohen vërtetë”, shprehet Morrison.

NASA ka botuar në faqen e saj në internet arsyet pse bota nuk do të marr fund në 21 dhjetor 2012. Origjina e parashkimeve është e lidhur me autorin azerbajxhanas, Zecharia Sitchin, i cili në 1976 shkroi se kihste gjetur dhe përkthyer dokumente identifikuese të planetit mashtrues. Sitchin vdiq në vitin 2010 në moshën 90-vjeçare.Por shkencëtarët thonë se nuk ka asnjë palnet të tillë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehh vetem sa alarmun njerzit kot se sndodhi asgjo nkrahasim me ate cka kishin thene


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons