Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 NASA jep udhëzime për fundin e botës prej Sat 08 Dec 2012, 23:04

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Sipas NASA-s,e cila është duke u përpjekur për të informuar dhe paralajmëruar familjet kudo në botë,shumë fëmijë janë tmerruar nga frika e fundit të botës.Shumë adoleshentë janë të dëshpëruar që nuk do të jetojnë pjesën tjetër të jetës së tyre dhe nuk hanë,nuk flenë dhe arrijnë të mendojnë dhe vetëvrasjen...!

Ndërsa disa pregatiten për tu argëtuar duke krijuar pika strehimi për 21 dhjetorin, datë që sipas kalendarit Mayan supozohet se do shkatërrohet bota, të tjerë vuajnë …pasi e kanë marë shumë seriozisht këtë perspektivë.

Disa të tjerë madje organizojnë “party”duke filluar të numërojnë mbrapash për ditët që u kanë mbetur dhe argëtohen pa limit,prandaj NASA paralajmëron se këto thashetheme janë një kërcënim për jetën e njeriut.
David Morrison,astrobiologist në NASA thotë se cdo ditë merr qindra e-mail nga qytetarë të shqetësuar që pyesin se cfarë di agjensia në lidhje me “fundin e botës”dhe shumica prej tyre janë të rinj.
“Për disa kjo është një mister,për një pjesë tjetër quhet dhe meret si shaka,por ka dhe të tjerë që rrezikojnë jetën e tyre”tha Morrison.
NASA hapi kohët e fundit një faqe të re interneti ku informon qytetarët se nuk duhet të kenë frikë dhe as shqetësohen pasi bota nuk mer fund në 21 Dhjetor.Prandaj relaksohuni, rrini të qetë !!!


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: NASA jep udhëzime për fundin e botës prej Fri 25 Jan 2013, 15:42

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kot mundohehn se fundi fundit sdnodhi asgje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons