Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 HOROSKOPI DITOR PER DATEN 21 Tetor 2012 prej Sun 21 Oct 2012, 10:27

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Dashi
Periudha - 21/3 - 20/4
Nese kohet e fundit keni pasur disa mosmarreveshje me partnerin tuaj, sot duhet te beni cmos qe ta permiresoni situaten. Planetet do jene ne anen tuaj dhe do iu mbeshtesin. Beqaret as sot nuk do e bejne per vete ate qe pelqejne dhe kjo sepse do tregoheni serish te mbyllur dhe te turpshem. Financat nuk do influencohen fare nga planetet. Menaxhimi i tyre do jete ne doren tuaj.Demi
Periudha - 21/4 - 20/5
Ndryshimet e shpeshta te humorit mund te sjellin probleme te medha ne jeten tuaj ne cift sot. Mos u tregoni kokeforte dhe mos beni asgje pa marre mendimin e tjetrit. Beqaret do kene takime mjaft interesante por gjithsesi nuk do ndodhin ndryshime drastike ne jeten tuaj. Merrini gjerat shtruar. Ne planin financiar do tregoheni me te matur me shpenzimet. Me ne fund.
Binjakët
Periudha - 21/5 - 21/6
Gjate kesaj dite do keni me shume se kurre besim tek partneri juaj. Ne fakt ai me te vertete iu dashuron fort dhe nuk mendon t’i hedhe syte askund tjeter. Beqaret duhet t’i bejne syte kater sot sepse personi te cilin e keni enderruar prej kohesh do jete rreth e rrotull jush. Ne planin financiar do keni goxha probleme. Merrni te gjitha masat e nevojshme qe mos ngeleni pa lek.Gaforrja
Periudha - 22/6 - 22/7
Ne jeten ne cift gjerat nuk do shkojne ashtu si ju i kishit menduar. Nuk do kuptoheni mire me partnerin dhe kjo do sjelle debate te njepasnjeshme. Mundohuni ta degjoni me teper tjetrin nese doni qe situata te stabilizohet. Beqaret do kene takime te rendesishme te cilat do ua ndryshojne teresisht jeten. Ne planin financiar kujdes nga influenca negative e Saturnit. Do keni disa veshtiresi.Luani
Periudha - 27/7 - 23/8
Klima ne cift do jete me e ngrohte gjate kesaj dite. Harmonia do mbizoteroje dhe do perjetoni emocione pa fund. Shfrytezojeni diten deri ne sekonden e fundit. Edhe per ata qe kane shume vite bashke, pasioni do te rindizet. Beqaret do kene nje jete sociale shume aktive dhe fale kesaj mund te takojne persona interesante. Menaxhojini me kujdes financat qe mos perballeni me pengesa.
Virgjëresha
Periudha - 24/8 - 22/9
Dite mjaft e pershtatshme kjo e sotmja per jeten tuaj ne cift. Do e perforconi marredhenien me partnerin dhe kjo do iu beje te ndiheni te lumtur. Ne mbremje do keni edhe disa surpriza. Beqaret duhet te mos e ngaterrojne dashurine me parane nese nuk duan te ngelen vete pergjithmone. Financat nuk do jene shume te qendrueshme keshtu qe kujdes me cdo shpenzim
Peshorja
Periudha - 23/9 - 22/10
Gjate kesaj dite lidhja qe keni krijuar do te perforcohet edhe me shume. Do jeni shume joshes dhe partneri do ndihet mire qe iu ka ne krah. Beqaret nga ana tjeter do kerkojne pafund dhe do kene sukses. Me ne fund edhe ju nuk do ndiheni me vetem. Financat duhet menaxhuar me shume maturi. Mos e humbni kthjelltesine dhe mos u hidhni me sy mbyllur ne detin e shpenzimeve.
Akrepi
Periudha - 23/10 - 22/11
Jeta juaj ne cift mund te jete e tensionuar dhe aspak e animuar sot. Mundohuni ta ndreqni sa me pare sepse ne te kundert situata mund te perkeqesohet me teper. Tregohuni pak me tolerante dhe te kuptueshem. Beqareve mund t’iu ndryshoje jeta teresisht fale nje takimi impresionues. Financat do mbrohen nga Saturni. Do jete nje dite pa probleme ne kete fushe.
Shigjetari
Periudha - 23/11 - 21/12
Duke qene se asnje planet nuk do ndikoje tek jeta juaj ne cift pritet nje dite e bukr dhe e mbushur me emocione. Do ndiheni me fat qe do keni dike i partneri prane. Saturni do i beje beqaret me te hapur ndaj takimeve. Mos humbisni asnje rast. Situata financiare do jete e pa stabilizuar. Do iu duhet te hiqni dore nga disa shpenzime qe kishit menduar. Eshte me mire keshtu.
Bricjapi
Periudha - 22/12 - 20/1
Duhet te tregoheni me te sjellshem dhe me te dashur me partnerin tuaj sot. Harmonia ne cift do te mbizoteroje gjate gjithe dites. Shfrytezojeni deri ne minuten e fundit. Beqaret do mendojne cdo minute per dashurine. Edhe pse nuk do e gjeni dot personin e duhur miqte do jene gjithmone prane dhe nuk do ndiheni vetem. Financat nuk do jene aspak te mira. Beni shume kujdes!
Ujori
Periudha - 21/1 - 20/2
Ne jeten tuaj ne cift do luftoni me monotonine. Do diskutoni per cdo gje me partnerin dhe do ndiheni mire. Nuk do keni per cfare te qaheni ne kete plan. Per beqaret pritet nje dashuri me shikim te pare. Dikush nga ata qe keni afer do e heqe masken e miqesise per te vendosur ate te dashurise. Hena do i trondite financat. Kujdes mos arrini katastrifen dhe tregohuni me te kursyer.
Peshqit
Periudha - 21/2 - 20/3
Dashuria ne cift do shkoje me mire se kohet e fundit. Pasioni do jete edhe me i zjarrte dhe emocionet te shumta. Shfrytezojeni diten sa me shume te mundni. Beqaret ka mundesi te marrin vendime te rendesishme te cilat lidhen me jeten sentimentale. Gjithcka do ndryshoje per ju. Merruni pak me shume me financat sot dhe mos shpenzoni me shume sesa ua mban xhepi.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: HOROSKOPI DITOR PER DATEN 21 Tetor 2012 prej Fri 19 Apr 2013, 18:11

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Gaforrja
Periudha - 22/6 - 22/7
Ne jeten ne cift gjerat nuk do
shkojne ashtu si ju i kishit menduar. Nuk do kuptoheni mire me partnerin
dhe kjo do sjelle debate te njepasnjeshme. Mundohuni ta degjoni me
teper tjetrin nese doni qe situata te stabilizohet. Beqaret do kene
takime te rendesishme te cilat do ua ndryshojne teresisht jeten. Ne
planin financiar kujdes nga influenca negative e Saturnit. Do keni disa
veshtiresi.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons