Forumi Kuq E Zi
Tragjedi! 15-vjeçarja publikoi videon në You Tube dhe më pas vrau veten! (video) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Tragjedi! 15-vjeçarja publikoi videon në You Tube dhe më pas vrau veten! (video) Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Tragjedi! 15-vjeçarja publikoi videon në You Tube dhe më pas vrau veten! (video) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Tragjedi! 15-vjeçarja publikoi videon në You Tube dhe më pas vrau veten! (video) Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Tragjedi! 15-vjeçarja publikoi videon në You Tube dhe më pas vrau veten! (video) Todd-Amanda
ragjedi me një 15-vjeçare, e cila i dha fund jetës pas një frikësimi të marrë në shkollë, si pasoj e një ngacmimi dhe nën ndikimin e depresionit.
E vdekur u gjend 15-vjeçarja, citon alb-observer.com, pak javë pas publikimit të një video të sajë, në të cilën pohonte se kishte rënë viktimë e një sulmi me kërcënime në internet.

Fjala për Amanda Todd nga Kanadaja, nxënëse e Coquitlam Basic Alternative Eduction school, e cila u vetrav pasi nuk mundit ë durojë dot ngacmimet nga një bashkëmoshatar i saj.
15-vjeçarja bëri gabimin, siç edhe ajo shkruante, kur bëri marrëdhënie seksuale me një djalë të cilin mendonte se e dashuronte, por fatkeqësisht ai kishte një lidhje tjetër paralele dhe donte thjesht të “shkonte” me të.
Menjëherë pas kësaj, nisi tragjedia i saj!
Edhe pse ajo ndryshoi shkollë, citon alb-observer.com, në mes të sezonit mësimor, vajza e të “dashurit” të saj së bashku me shoqërinë e vetë, vijuan ta ngacmonin dhe ta “ndiqnin”, ndërsa një ish i dashuri i saj, publikojë fotografi intime të saj në facebook.
“Po bëjmë ç’është e mundur për ta ndihmuar”, deklaroi drejtori i shkollës.
Por, fatkeqësisht depresione e mposhti dhe 15-vjeçarja i dha fund jetës.
Për më shumë ndiqni videon në vijim:

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
ehhhhhhhh jan edhe tzgjuar ca njerez per tmos ngel ngoj tmiletit e ka bo dicka te till edhe kjooo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons