Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dy UFO mbi Teksas... prej Sun 30 Sep 2012, 11:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një fenomen mistik është faktuar së fundmi mbi qiellin e Teksasit. Dëshmitarë të shumtë kanë parë dy objekte misterioze në një distance mbi 1.6 kilometra nga njëra-tjetra. Objektet janë fotografuar veç e veç nga Google Street Vieë dhe nga kamera e një televizioni lokal në Lindje të Teksasit. Megjithatë në pamje nuk duket qartë, format e tyre ngjasojnë në mënyrë të mjegullt me format e diskuve fluturues, të ngjashëm të filmave hollivudianë fantastiko-shkencorë.
Megjithatë, data dhe ora e xhirimeve nuk bëhet e ditur gjë që ka rritur zërat e skeptikëve që shprehen se bëhet fjalë për një shaka të reve dhe jo për objekte jashtëtokësore, ndërsa të tjerë e quajtën një efekt të kameras.
Megjithatë filmimet rritën misterin e “vizitës” së UFO-ve në planetin tonë ndërs fotot bënë xhiron e botës.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons