Forumi Kuq E Zi
Drilon Pogradec... (Foto) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Drilon Pogradec... (Foto) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Drilon Pogradec... (Foto) Empty Drilon Pogradec... (Foto) prej Fri 22 Jun 2012, 17:35

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Drilon Pogradec... (Foto) 205235_10150966055259454_943495733_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Drilon Pogradec... (Foto) Empty Re: Drilon Pogradec... (Foto) prej Wed 13 Feb 2013, 11:17

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Drilon Pogradec... (Foto) Images?q=tbn:ANd9GcSLpahH3BqAvhSnGXn5qG9A1niVbVOja_yBJWK0VQCWXckzIXMUPg


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Drilon Pogradec... (Foto) Empty Re: Drilon Pogradec... (Foto) prej Wed 13 Feb 2013, 11:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Drilon Pogradec... (Foto) Pogradec_drilon_park3


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Drilon Pogradec... (Foto) Empty Re: Drilon Pogradec... (Foto) prej Wed 13 Feb 2013, 11:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Drilon Pogradec... (Foto) Drilon2


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Drilon Pogradec... (Foto) Empty Re: Drilon Pogradec... (Foto) prej Wed 13 Feb 2013, 11:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Drilon Pogradec... (Foto) Images?q=tbn:ANd9GcQGIo0hQr6a_ptXoJqc8mJ9MJmpgrAzsEmP-Eys0pRro0L3908V


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Drilon Pogradec... (Foto) Empty Re: Drilon Pogradec... (Foto) prej Wed 13 Feb 2013, 11:19

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Drilon Pogradec... (Foto) 5008276676_01f5093e58


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons