Forumi Kuq E Zi
Pogradec Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Pogradec Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Pogradec Empty Pogradec prej Tue 19 Jun 2012, 18:12

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pogradec Pogradec0007Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 09:48, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Pogradec Empty Re: Pogradec prej Tue 19 Jun 2012, 18:13

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pogradec September%7C7%7C12%7C9%7C34pogradeci-2Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Thu 25 Oct 2012, 09:50, edituar 1 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3Pogradec Empty Re: Pogradec prej Tue 19 Jun 2012, 19:38

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pogradec 301722_10150930209264454_1949544911_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Pogradec Empty Re: Pogradec prej Tue 19 Jun 2012, 19:39

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pogradec 301816_10150929796439454_319802619_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5Pogradec Empty Re: Pogradec prej Tue 19 Jun 2012, 19:40

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pogradec 181895_10150914223644454_55254766_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6Pogradec Empty Re: Pogradec prej Tue 07 Aug 2012, 16:05

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pogradec 309059_353890651353288_112976021_n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

7Pogradec Empty Re: Pogradec prej Sat 25 Aug 2012, 16:41

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pogradec Pogradec0004


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8Pogradec Empty Re: Pogradec prej Fri 15 Feb 2013, 10:10

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Pogradec Images?q=tbn:ANd9GcQ66NWqvX167MK947dT8gh1MD3dwjxG69LWR2v6AxhNoG2KdgrpzA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9Pogradec Empty Re: Pogradec prej Fri 15 Feb 2013, 10:10

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Pogradec Images


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Pogradec Empty Re: Pogradec prej Fri 15 Feb 2013, 10:10

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Pogradec Images?q=tbn:ANd9GcQgPTOwNGoqJIc-lEOG0whH3d-osGdgWZSKcJwRdcQWP2GaDMEF


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

11Pogradec Empty Re: Pogradec prej Fri 15 Feb 2013, 10:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Pogradec Images?q=tbn:ANd9GcT8yGTNXiRx7r7cAsuw4Fa5_ZDC9Iz2W77Kb9AHNWpmOTAeaZ-HbA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12Pogradec Empty Re: Pogradec prej Fri 15 Feb 2013, 10:11

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Pogradec Images?q=tbn:ANd9GcQFin-zfd5ZmlbngFNACzSEoSJF6HFIEvSdtn-MlGFfJiMUDE0n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons