Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Bahrein, 11 vjeçari para gjyqit, mori pjesë në protesta

Një djalosh 11 vjeçar do të dalë para gjyqit në Bahrein pasi akuzohet se ka marrë pjesë në protestat antiqeveritare.

Ali Hasan akuzohet se është bashkuar me një miting të paligjshëm. Së fundmi ai i dha provimet e shkollës në qeli.

Ali u arrestua muajin e shkuar, ndërsa monarkia sunite shtypi një protestë të shitëve në Bahrein.

Nuk është hera e parë që autoritetet në Bahrein kanë pasur si shënjestër fëmijët. Vjet tre vajza adoleshente thanë se janë rrahur nga policia ndërsa ishin në paraburgim. Më shumë se 50 persona kanë vdekur në Bahrein që kur protestat nisën në shkurt.

Në rrugë kanë dalë edhe mbi 200 mijë njerëz. Raportohet se monarkia ka përdorur edhe trupat nga Arabia Saudite dhe Emiratet e Bashkuara Arabe për të shtypur protestat.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons