Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ma mori Zemrën .. prej Mon 11 Mar 2013, 03:33

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Pa e kuptuar une fare...

2 Re: Ma mori Zemrën .. prej Tue 12 Mar 2013, 08:57

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
dhe ma ktheu prap

3 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 11:33

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e sme tha as me fal


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 11:38

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
e ma ktheu

5 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 11:39

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
dalel e ngadal saqe un se kuptova se cpo ndodhte


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 11:40

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ajo goca

7 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 11:42

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e sot vetem ec e ben sikur spo mnjehhh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 11:43

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
sepse zemra deshti

9 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 11:59

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sepse keshtu isht mesuar


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 11:59

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
se i duhej

11 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 12:00

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sepse ishte hajdut zemrash


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 12:02

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
iu duk e kendshme

13 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 12:03

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
kshu ishte mesuar ndaj un si thash gje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 15 Mar 2013, 12:04

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
sepse ma fali

15 Re: Ma mori Zemrën .. prej Sat 16 Mar 2013, 04:37

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e sot benn sikur spo mnjehhh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16 Re: Ma mori Zemrën .. prej Wed 20 Mar 2013, 12:04

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
ma qoj ne Burel

17 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 22 Mar 2013, 05:19

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e sme tha as me fal


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

18 Re: Ma mori Zemrën .. prej Thu 04 Apr 2013, 07:32

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
pastaj e hodhi

19 Re: Ma mori Zemrën .. prej Sat 06 Apr 2013, 06:35

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
edhe e shiti menjeher


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

20 Re: Ma mori Zemrën .. prej Sat 27 Apr 2013, 06:01

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
per pak

21 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 10 May 2013, 12:01

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e sme tha asgje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

22 Re: Ma mori Zemrën .. prej Fri 10 May 2013, 12:02

luani

avatar
Administrator
Administrator
pa e kuptuar ,pastaj fillon per t'mu larguar.

23 Re: Ma mori Zemrën .. prej Sat 11 May 2013, 05:47

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehuuu at pun kon meshkujt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

24 Re: Ma mori Zemrën .. prej Sat 11 May 2013, 16:16

Albaa

avatar
Princeshe
Princeshe
pasi ja dhash

25 Re: Ma mori Zemrën .. prej Sat 11 May 2013, 16:46

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
se iu tek mduket


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

26 Re: Ma mori Zemrën .. prej Sat 25 May 2013, 13:40

Klio

avatar
Moderator
Moderator
ai djali aty


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

27 Re: Ma mori Zemrën .. prej Sun 26 May 2013, 11:03

luani

avatar
Administrator
Administrator
Vajza me sy te shkruar,
ma mori zemren pa e kuptuar.

28 Re: Ma mori Zemrën .. prej Sun 26 May 2013, 15:51

Edaa

avatar
Antare i ri
Antare i ri
Sma ka mar akoma Smile

29 Re: Ma mori Zemrën .. prej Sun 26 May 2013, 22:46

luani

avatar
Administrator
Administrator
me nje te shikuar

30 Re: Ma mori Zemrën .. prej Mon 27 May 2013, 07:28

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e nuk thot me asgje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons