Forumi Kuq E Zi
Bregdeti i Jonit (Foto) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Bregdeti i Jonit (Foto) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Bregdeti i Jonit (Foto) Empty Bregdeti i Jonit (Foto) prej Thu 07 Jun 2012, 20:53

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bregdeti i Jonit (Foto) 6915365571_56f490d6ed_z


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Bregdeti i Jonit (Foto) Empty Re: Bregdeti i Jonit (Foto) prej Thu 07 Jun 2012, 20:56

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bregdeti i Jonit (Foto) DSCF3765-1


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3Bregdeti i Jonit (Foto) Empty Re: Bregdeti i Jonit (Foto) prej Thu 07 Jun 2012, 20:56

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bregdeti i Jonit (Foto) Deti%20jon


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4Bregdeti i Jonit (Foto) Empty Re: Bregdeti i Jonit (Foto) prej Thu 07 Jun 2012, 20:57

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bregdeti i Jonit (Foto) Gjiri_i_kakomese_nje_vizion_i_


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5Bregdeti i Jonit (Foto) Empty Re: Bregdeti i Jonit (Foto) prej Thu 07 Jun 2012, 21:00

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Bregdeti i Jonit (Foto) 2306613


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

6Bregdeti i Jonit (Foto) Empty Re: Bregdeti i Jonit (Foto) prej Wed 13 Feb 2013, 11:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Bregdeti i Jonit (Foto) Images?q=tbn:ANd9GcSb9QhbyGTygam3q6m6MraXAHDIdbEVAoR7M8fDllSKW_XYMqV7


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Bregdeti i Jonit (Foto) Empty Re: Bregdeti i Jonit (Foto) prej Wed 13 Feb 2013, 11:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Bregdeti i Jonit (Foto) Kakome_Sarande


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Bregdeti i Jonit (Foto) Empty Re: Bregdeti i Jonit (Foto) prej Wed 13 Feb 2013, 11:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Bregdeti i Jonit (Foto) HotelParadise_beachIn_radhime_vlora_out


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9Bregdeti i Jonit (Foto) Empty Re: Bregdeti i Jonit (Foto) prej Wed 13 Feb 2013, 11:25

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Bregdeti i Jonit (Foto) Vlore


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Bregdeti i Jonit (Foto) Empty Re: Bregdeti i Jonit (Foto) prej Wed 13 Feb 2013, 11:26

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Bregdeti i Jonit (Foto) Deti-adriatik


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons