Forumi Kuq E Zi
Foto Te Vecanta Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Foto Te Vecanta Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 4]

1Foto Te Vecanta Empty Foto Te Vecanta prej Sat 27 Apr 2013, 18:00

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 40706910


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 30 Apr 2013, 15:54

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta Images?q=tbn:ANd9GcTZAx-5_MlYQnN8i6vwgDAMBaxd2wr9SFRnvab74YZ0pLV4kR1tHA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 30 Apr 2013, 15:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta 25736_339445778323_7406619_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 30 Apr 2013, 15:55

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta Flowers_54


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 30 Apr 2013, 15:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta 71099_281080518323_3293341_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 30 Apr 2013, 15:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta Love


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 05 May 2013, 18:21

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 575770_10151432855703371_881343496_n
Shtëpi në Himalaje.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

8Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 05 May 2013, 18:22

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 55139610


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

9Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 05 May 2013, 18:23

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 18108010


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

10Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Mon 06 May 2013, 14:11

eralda

eralda
Princeshe
Princeshe
me te vertete te vecanta

11Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Mon 06 May 2013, 20:06

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta Chyt6v10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

12Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 07 May 2013, 16:30

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 31373410


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

13Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 07 May 2013, 16:30

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 32151810


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

14Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 07 May 2013, 16:31

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 16461410


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

15Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 07 May 2013, 16:32

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 93630210


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

16Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 07 May 2013, 16:34

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 42856210


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

17Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 07 May 2013, 16:40

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Titaniku

Foto Te Vecanta 71490_10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

18Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Tue 07 May 2013, 16:55

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 30594710


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

19Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sat 11 May 2013, 04:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta 6


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

20Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sat 11 May 2013, 04:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta 315


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

21Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sat 11 May 2013, 04:57

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta Images?q=tbn:ANd9GcRPcBFGcZnZyoQ9GY5cF6zbdtZJK5FgUYHy5zYkxfI9ZjVDwdxk
Foto Te Vecanta Images?q=tbn:ANd9GcSkIJo0855CXZdkjMhTfe5e-xwTjJpLZ2ZmeWE9lTo0Mi1bdzTW
Foto Te Vecanta Images?q=tbn:ANd9GcQxzVWXIuydAGjWw3MJfIpl1ohg-OR-9nd2U1uVqP4nxoIbWuXa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

22Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sat 11 May 2013, 04:57

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta Images?q=tbn:ANd9GcSH_35vLQO_45tziwn1j8Kb4vx7n2inTUzaDqK-LxhBEEaZwws3


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

23Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sat 11 May 2013, 04:58

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Foto Te Vecanta Images?q=tbn:ANd9GcSXBh4TmbuBSWXyNT9Sm9Yfcuwbu-CW6yDQsWqdYf1zPOwEupneFoto Te Vecanta Images?q=tbn:ANd9GcSW4-_JtaA7ZU0B-PzFVJ3QxQrBiuDvDg8aw0_VU4hzYxHibahHFoto Te Vecanta Roads_around_world_17


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

24Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 19 May 2013, 10:16

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 97073210


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

25Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Mon 20 May 2013, 18:28

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta 47989_10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

26Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Mon 20 May 2013, 19:04

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta Telefe10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

27Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Fri 24 May 2013, 20:21

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta Anija10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

28Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 09 Jun 2013, 14:14

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta Bretko10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

29Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Sun 09 Jun 2013, 14:14

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta Foto_e10


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

30Foto Te Vecanta Empty Re: Foto Te Vecanta prej Thu 13 Jun 2013, 21:43

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Foto Te Vecanta Luani16


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 4]

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons