Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një krim makabër ka ndodhur në mes të Berlinit, pranë sheshit “Potsdamer”, duke shokuar Gjermaninë.

Turku Orhan Sircasi, 32 vjeç, vrau gruan e tij 30-vjeçare në banesën e tyre në lagjen Kreuzberg, të banuar kryesisht nga emigrantë.

Orhan S. ka vrarë dhe më pas ka copëtuar bashkëshorten e tij, Sema, ndërsa gjashtë fëmijët e çiftit nga mosha 1 deri në 13 vjeç e shihnin të gjithë skenën e krimit, kur babi therte nënën e tyre.


Banorët tregojnë se burri me thikën në njërën dorë dhe kokën e gruas në dorën tjetër, hipi në majë të çatisë së shtëpisë duke bërtitur “Allahu akbar” dhe e ka hedhur kokën e gruas në oborr.

Sipas mediave gjermane, krimi ka ndodhur pasi gruaja e kishte kërcënuar se do e linte bashkëshortin, pasi kishte mësuar se ai kishte edhe një të dashur tjetër iraniane, Leylan, me të cilën kishte edhe dy fëmijë. Pak përpara krimit Sema i dërgon një SMS burrit të saj, kur ishte me iranianen, ku i shkruan, “Mos hajde më në shtëpi”. Sipas gazetës Bild, 32-vjeçari i nxehur shkon në shtëpi, ku gjërat dalin jashtë kontrollit.

“Do të të vras djalin,” i thotë 32-vjeçari gruas, ndërsa kishte thikën në dorë. “Më merr mua, mos vrit fëmijët”, i ka thënë e shoqja që ka qenë sërish shtatzënë.

Fëmijët nuk janë lënduar, por gjenden nën mbikëqyrjen e psikologëve në spital.

Mësohet se çifti ishte me origjinë turke. /shekulli /


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Ylli

avatar
Antar Special
Antar Special
Me Allahu Ekber..po bente vrasjen e asaj qe i dhuroi jeten perse femijeve te tije??!! Duke pasur edhe fajin e nje gruaje te dyte me dy femije??!! Litari ne qafe eshte vdekje shume e mire per kete monster.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons