Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

“Më pëlqen të hedh gjërat në erë dhe shkatërrimi në masë”

Një studente në SHBA është arrestuar pasi agjentët federalë kontrolluan shtëpinë e saj në pyll dhe gjetën një sasi armatimi ilegal, armë zjarri, eksplozivë dhe drogë.

Por kur morën në pyetje Celia Alchemy Savage për këtë çështje, ajo u përgjigj qetësisht duke thënë thjesht: “Hobi im është të hedh gjërat në erë”.

Savage mesa duket pëlqente këtë jetë të dyfishtë pasi në rrjetet sociale kishte hedhur fotot e saj me armë, me motoçikleta, duke u hedhur me parashutë, etj.

“I përçmoj forcat e rendit. Nuk jam për shënjestra selektive, por për shkatërrim në masë,” shkruante ajo në Facebook.

Ajo kishte postuar në YouTube fotot e saj duke hedhur në erë tualete.

Por babai i saj tha se ajo nuk duhet të arrestohet për këtë çështje. Ai u shpreh se kjo sjellje e saj është e shëndetshme.

Babai i saj, Tommy tha: “Ajo pëlqen të shkojë për gjueti dhe peshk. I pëlqen të gjuajë. I pëlqen të hidhet me parashutë. Mendoj se gjithkush mund të qëndrojë në pronën e tij dhe të bëjë atë që do”. Si e bija, edhe ai i ka zët forcat e rendit.

Llogaria e vajzës në Facebook është e mbushur me shprehje si ajo e Kurt Cobain: “Vandalizmi është aq i bukur sa një gur në fytyrën e një polici”, apo të Scott Adams: “Nuk ka asnjë problem që nuk zgjidhet me ndihmën e eksplozivit”.

Ajo akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe për përdorimin e substancave të ndaluara.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons