Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Facebook “po na hedh” në bursë prej Sat 31 Mar 2012, 17:35

Vizitor

avatar
Vizitor
Në muajin maj, Facebook do të mund të kuotohet zyrtarisht në bursë. Për këtë rrjeti social, krijesë e Marc Zuckerberg ka pezulluar të gjithë aktivitetin dhe shitjen e titujve në tregjet dytësore, pikërisht për t’u përgatitur për hapin e madh. Siç shkruan Wall Street Journal, vlera e Facebook përllogaritet diku tek 103 miliard dollarë. Kjo thotë, Wall Street Journal, në bazë të ankandit të zhvilluar nga SharePost, që ka përfunduar shitjen e 150 mijë titujve të Facebook me një çmim mesatar prej 44.10 dollarë për një.Por çfarë po kuoton Facebook dhe Marc Zuckerberg në bursën amerikane, në Wall Street? Analistët dhe specialistë amerikanë pohojnë se ajo që po hidhet në bursë janë klientët. “Ushtria” e mbi 800 milion përdoruesve është një aset e mundësi e madhe reklamimi, që shfrytëzohet aktualisht nga Facebook e që pritet të shfrytëzohet akoma më mirë pas kuotimit në bursë.
tch

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons