Forumi Kuq E Zi
5 gjërat që meshkujt i urrejnë tek femrat Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
5 gjërat që meshkujt i urrejnë tek femrat Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
5 gjërat që meshkujt i urrejnë tek femrat Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
5 gjërat që meshkujt i urrejnë tek femrat Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
5 gjërat që meshkujt i urrejnë tek femrat

INFOSOT) - Sa më e bukur partnerja, aq më impotent partneriI ngulet shigjeta në fyt, shpëton mrekullisht, pamje nga gjestet “e çmendura” të shkaktuara nga vapaItali, pakistanezi rrah gruan se nuk i bënte edhe një djalë. Seksi gjithmonë do të jetë tërheqje edhe midis miqësisë.

Meshkujt dhe femrat janë të ndryshëm në shumë aspekte. Për ta, disa veprime të femrave janë të papranueshme. Po le ti zbulojmë 5 gjërat që meshkujt i urrejnë tek një femër. Një prej tyre është kur femra i thotë shpesh se ka dhimbje koke. Kjo atyre u duket një justifikim i mirë për të mos kryer marrëdhënie.

Kjo shprehje është kthyer në steriotip, ata nuk e besojnë edhe kur kjo mund të jetë e vërtetë. Gjeja e dytë që meshkujt urrejnë, është të bësh blerje me të. Secili mashkull nuk i ka qejf “pazaret”. Edhe kur ai u premton se do ju shoqëroj, e bën vetëm për ju. Është jashtë natyrës së mashkullit dalja nëpër dyqane.

Një pikë të tretë që ata e urrejnë është kur femra flet keq për shokët e tij. Do të ishte mirë ta evitonit këtë pjesë. Një pjesë e mirë e meshkujve preket shpejt në këtë pikë. Ata mund të kenë kryer edhe “krime” të mëdha, por miqtë e tij janë miqtë e tij. Kjo nuk do të thotë që ju mos të e këshilloni atë nëse miqtë e tij nuk ju duken të mirë, por zgjidhni fjalët dhe momentin, transmeton NOA.

Pika e katërt, por edhe më e padurueshmja për ta është kur ju jeni duke u përgatitur për të dalë. Dihet se një femër mund të marrë edhe orë të tëra për t’u bërë gati. Aq më tepër kur ata janë gati dhe ju presin me çelsa në dorë, apo në makinë duke dëgjuar radio.

Dhe pika e fundit është kontrolli i celularit të tij. Kontrolli i celularit apo e-mail-it të tij është gjëja që meshkujt urrejnë më shumë tek një femër. Për më tepër që kjo është një mungesë e dukshme e besimit dhe një dhunim i privatësisë së tij.

https://kuqezi.albanianforum.net/

Infinit

Infinit
Princeshe
Princeshe
asnjeren nga keto si bej une atij

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
ehhhh sdashka me i bo kto gjona

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons