Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Suksesi i 14-vjecarit shqiptar ne Rumani... prej Wed 16 May 2012, 22:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Suksesi i 14-vjecarit shqiptar ne Rumani...

Gjatë datave 3-7 Maj 2012 ne Bukuresht te Rumanisë u zhvillua kompeticioni I 10-të nderkombetar
I projekteve ne fushën e informatikës INFOMATRIX( International Informatics Project Competition) ku
Artur Tahiri vetem 14 Vjec ka perfaqesuar Shqiperine ku nga 60 shtete ai meritoi medaljen e Bronzit duke zene gjithashtu edhe vendin e 3-te ne ate Konkurs.Ky organizim bashkoi nxënësit më të mirë të IT-së
nga vende të ndryshme dhe kultura të ndryshme te botës.Për punën e shkëlqyer që kishte arritur me projektin e tij në kategorinë “SHORT MOVIE “ ai u vleresua me cmimin qe meritoi. Ky nxënës valeviti flamurin tonë kombëtar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve me 7 Maj në Bukuresht.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
suksese tmetejshmeeeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons