Forumi Kuq E Zi
Nje baba ja dedikon te birit Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje baba ja dedikon te birit Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Nje baba ja dedikon te birit Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Nje baba ja dedikon te birit Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Nje baba ja dedikon te birit Empty Nje baba ja dedikon te birit 12/5/2012, 18:52

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Nje baba ja dedikon te birit :

Nje dite do me shikosh te plakur :Do me shikosh te behem pis duke ngren dhe nuk do arri dot te nderrohem..be durim kujto kohen kur te mesova se si te visheshe .Dhe nqs kur flas perseris shpesh her te njejten gje mos me nderprit te lutem ...por me degjo.Kur nuk kam deshire te lahem mos me qorto dhe me ben te turperohem ..kujto kohen kur te vrapoja mbrapa duke te mar me te mira per te ber dush ..Mos u merzit kur une sdi te perdor gjerat e reja te teknologjis ..kujto sa durim kisha une kur te mesoja ABC..Kur une humb fillim e muhabetit mos u nevrikos me mua ..gjeja e rendesishme nuk eshte ajo qe dua te them por qe te te kem pran .Kur kembet e mia nuk do arrin hapat e tua mos me trajto sikur te isha nje pesh per ty por me mbaj me krahet e tua te forte si kam ber une me ty kur ke hedhur hapat e pare.Nqs them qe sdua me te jetoj mos u nevrikos se nje dite do arrish ta kuptosh pse e them kete gje se ne moshen time nuk jetohet por mbijetohet .Nje dite do kuptosh se me gjithe gabimet qe kam patur kam deshiruar gjerat me te bukura per ty.Te kerkoj te me dedikosh pak nga koha jote ,nga qetesia jote ..nje shpatull ku une mund te mbeshtes koken ..si dikur e kam bere une per ty ..Me ndihmo te ec ,me ndihmo te mbaroj ditet e mia me dashuri me qetesi..dhe une do te dhuroj nje buzeqeshje dhe dashuri te pafundme qe kam pasur gjithmon per ty.Te dua shume biri im ..te lutem mos me injoro do plakesh dhe ti nje dite si une ..Nje baba ja dedikon te birit 1141667947

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons