Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Me trego ngjyren e syve, te te them semundjet prej Fri 11 May 2012, 22:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ngjyra e syve mund te tregoje nese nje person rrezikon te hase semundje te lekures, si problemet me pigmentet qe shoqerohen me njolla te bardha, apo tumori qe shkaktohet nga prania e qelizave te pasura me melanine.

Keshtu thote nje studim i ri i publikuar ne revisten “Nature Genetics” dhe i koordinuar nga Universiteti i Kolorados, ne Shtetet e Bashkuara.

Sipas studimit, kush i ka syte bojeqielli ka me pak gjasa qe te hase problemin e pare, ndersa njerezit me syte geshtenje kane me pak mundesi qe te kene tumor nga milanina.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons