Forumi Kuq E Zi
Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Edhe temperamenti mund të zbulohet nga zgjedhja e një ngjyrë, po keshtu edhe qëndrimet dhe karakteret. Pra, më tregoni se çfarë ngjyra preferoni dhe unë do t'ju them kush je.

Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke Images?q=tbn:ANd9GcQEViEidCv45Cc-KV_LO5XGZRz4Lf2simIDPGv2kh5npZqCfNMu
E kuqja. Është ngjyra e zemrës, dashurisë, dinamizmit, vitalitetit, pasionit, ndjeshmërisë, autoritetit, krenarisë, forcës, sigurisë, besimit në forcën e tyre. Kush preferon këtë ngjyre është optimist, i vendosur, impulsiv, luftarak, konkurrues, i pasionuar, entuziast, ne kërkim te prestigjit, suksesit dhe me dëshirën për të dominuar.Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke Images?q=tbn:ANd9GcRMUKM2fDcogSq7JAqLAdIl2G49_Z2YA3p0L1lrL6piue3krszaUA
E gjelbërta. Është ngjyra e shpresës dhe e dëshirës për sukses. Ai që e çmon atë është i qetë, i pëlqen stabiliteti, një jetë pa te papritura dhe surpriza. Femrat qe duan këtë ngjyre janë në thelb të ndershme, realiste, duan siguri dhe vazhdimësi, por kane pak vështirësi në bashkëpunimin me të tjerët. Efikase dhe e aftë në punë, ka qejf rregullin dhe pastërtinë.Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke 47aa5310
Bluja është ngjyra e heshtjes, qetësisë dhe e butësisë shpirtërore. Këta persona janë te ëmbël, romantike, te ndjeshëm, duan natyrën, kafshët si dhe fëmijët.Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke Z
E verdha. Është ngjyra e diellit, e gëzimit, lumturisë dhe fantazisë, është simboli i optimizmit, inteligjencës, urtësisë. Ata që preferojnë të verdhën duan ndryshimin Kane karakter te hapur, optimistë, te gëzuar, por ndizen shpejt. Duan shume qe te afirmohen dhe te kenë autoritet
Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke Images?q=tbn:ANd9GcTHIXcCfvPKeD3jTaYKSb7lVkPMF7aFRGIuwk1WZZoltZm-vZBG
Kafja. Është ngjyra e tokës, e sigurisë, maturisë, durimit dhe këmbënguljes. Këta persona duan qetësinë e shtëpisë, kane nevojë për qëndrueshmëri dhe preferojnë partnerë qe dëshirojnë te njëjtat gjera.
Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke Images?q=tbn:ANd9GcQ8fgpQGtZAPDlF9jmxJpQvd1MmWnEJRcch92rkSPDbEWE4ujEn
Portokallia. Është ngjyra e optimizmit, personi qe pëlqen këtë pune është i sinqerte dhe i hapur. Këta persona janë humanë dhe gjithmonë kane nevojë të dinë dhe të jenë të përfshirë ne interesa të ndryshme.
Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke Fb250a3a-46ef-4d99-8fd8-06e6e1d0d296---0-
Vjollca. Është ngjyra e metamorfozës, tranzicionit, misterit dhe magjisë, misticizmit, spiritualitetit por edhe magjepsje erotike. Këta persona janë te disponueshem dhe komunikues, njerëzorë, te arsimuar, të ndjeshëm dhe shumë të dashur
Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke Images?q=tbn:ANd9GcQDees-Q8FQmX7NLDYIM3utxQoUDTRdYSLa6mQUmNH9TF3M18jj
E zeza. Kjo është ngjyra e mohimit absolut. Kush preferon këtë është një person i cili synon pushtetit, dhe pretendon pa frikë.Më thuaj ngjyrën që preferon të të them karakterin që ke Images?q=tbn:ANd9GcRDdfaLut9xS-OygQhV7eu_8kJnolPL2kJU0Y2WSFJoVoiYkkMd
Grija. Është ngjyra e neutralitetit, mjegullnajës, muzgut, por edhe hijeshisë. Kush zgjedh këtë ngjyre tenton të mbaje distancë dhe nuk dëshiron te jete i përfshire. Përgjithësisht ata duken te ftohtë, të paafrueshëm, te turpshëm dhe të mbyllur.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons