Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Nëse vjen apokalipsi në 21 dhjetor të këtij viti, faji ka për të qenë i një gjermani…Mos u cudisni pasi ky gjerman, gjatë një seti fotografik që po i bëhej një një kafkë të fiseve Maja nuk ka arritur të mbajë atë sic duhet, duke e lënë të bjerë përtokë e duke u thyer. Kjo kafkë ishte gdhëndur me gurë vullkanikë dhe mendohet se na ruan nga fundi i botës. Ajo u mor nga nazistët gjatë një ekspedite në Tibet në vitin 1939, kur ata po kërkonin për qytetin e humbur të Shangri- La dhe ka qenë në pronësi të nazistit Heinrich Himmler. Ajo është 1 mijë vjecare dhe thuhej se kishte fuqi magjike. Në atë kohë nazistët besonin se ekzistonin 13 kafka të tilla, 9 ishin me ngjyrat që përfaqësonin racat njerëzore dhe katër ishin të kristalta dhe thuhej se përfaqësonin bishat që ecin, zvarriten, rrëshqasin dhe fluturojnë. Sipas tyre ai që do I kishte në pronësi mund të kontrollonte botën.

Pronari aktual i kafkës, një historian gjerman, thotë se thyerja e kafkës do zemërojë zotat duke sjellë fatkeqësi…Ndoshta është edhe një paralajmërim për fundin e botës./albobserver/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons