Forumi Kuq E Zi
Virusi Flashback gjeneron 10,000$ në ditë krijuesve të tij Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Virusi Flashback gjeneron 10,000$ në ditë krijuesve të tij Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Virusi “Flashback” që infektoi muajin e kaluar më shumë se 600.000 kompjuterë Mac dhe që u pa së pari herë ne disa blogje të WordPress mund të ketë gjeneruar krijuesve të tij mijëra dollarë për çdo ditë.
Sipas ndërmarrjes për programe antivirus Symantec , sulmi keqdashës “Flashback” ka mundësuar të ardhura për autorët e tij duke rrëmbyer ad-klikimet e përdoruesve dhe nga mënyra e shpejtë e përhapjes së infeksionit, autorët e këtij virusi kanë mundur të përvetësojnë më shumë se $10,000 në ditë.

“Flashback” si objekt të posaçëm për sulm ka pyetjet që bëhen në Google dhe në varësi të pyetjes mund t‘i përcjellë përdoruesit në një faqe që sulmuesit e zgjedhin, ku aty përfitojnë nga klikimet , shpjegoi Kompania duke shtuar se Google kurrë nuk i pranon këto klikime./pcworldalbanian


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons