Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një çift anglez pasi ju ngordhi qeni i tyre shpenzuan një shumë të madhe parash për të klonuar kafshën e tyre të ngordhur. Për këtë arsye, ata paguan plot 155 mijë dollarë për të klonuar qenin e tyre, të quajtur Sir Lancelot.
Gjithçka nisi në vitin 2008, kur Edgar dhe Nina Otto pasi e vizituan tek veterineri, mësuan se ai u diagnostikua me kancer. Ata ruajtën ADN-në për ta risjell sërish në shtëpi .Çifti dhe pse kishte nëntë qen të tjerë, shpenzuan gjithë pasurinë e grumbulluar për të mos e humbur atë. Pas shumë përpjekjesh, ata arritin qëllimin dhe tashmë janë të lumtur me kafshët shtëpijake. Lancelot Encore u bë qeni i parë i klonuar dhe lindi në vitin 2009. Shërbimi i klonimit tani është pezulluar në SHBA, por vazhdon në Korenë e Jugut.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e kujt ja jep zoti leket bash atyre qe i duan per kottt


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons