Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Zogu ndihmon qenin! prej Wed 12 Sep 2012, 17:15

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ata duket se janë miq të mirë. Zogu kujdeset për ushqyerjen e tij duke qenë se vetë qeni nuk arrin ti kapë makaronat që janë mbi lavaman. Zogu kap një fije spageti dhe ia kalon qenit. Ky i fundit pasi e merr atë pret për një tjetër fije.

Edhe pse një ushqyerje me fije mund të jetë e pamjaftueshme për një qen të madh si ai, qeni duket mirënjohës për këtë veprim pasi nuk tenton ta kthejë në një vakt dreke zogun.

Video e hedhur në YouTube ka marrë mjaft shikime dhe shumë nga komentet janë të befasuar nga ajo që u shohin sytë.

Ndiqni vidjon me posht....


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Zogu ndihmon qenin! prej Sun 27 Jan 2013, 14:08

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahaahahaahha sa kafsh te lezetshem ca zogu i lezetshem


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons