Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Duket sikur është orari i ushqimit në kopshtin zoologjik. Një luan përpiqet të kapi një fimijë të vogël që ishte veshur në atë mënyrë që ngjante si zebër.I vogli, Xhek, as nuk ia kishte idenë se ç’rrezik i kanosej nëse mes tij dhe luanit nuk do të ishte xhami ndarës.Mamaja e tij ka regjistruar imazhet e bukura gjatë vizitës së tyre në kopshtin zoologjik të Orogonit në SHBA.

“Ishte zbavitëse. Shumë miq më pyetën nëse e kisha veshur me kast Xhekun si zebër. Por ne as që e kishim planifikuar të shkonim në kopsht zoologjik”, shprehet nëna e Jekut, HeatherDrejtori i kopshtit zoologjik, Kim Smith shprehet se “ishte si një pamje kur një mace kërkon të kapi zogun që gjendet përtej xhamit të dritares”. /The Sun/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
bebe poshter qenka me thon tdrejtenn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons