Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Shpesh shohim prindër që thuajse vrapojnë nëpër rrugë duke shoqëruar fëmijët e tyre në çerdhe e kopsht. Këto janë gjëra normale, pasi secilit i duhet të shkojë në punën e tij të përditshme dhe mëngjesi i gjen shpesh duke nxituar. Megjithatë kur flitet për Victoria Beckham, shumë mund të mendojnë se ajo është shumë e qetë dhe nuk i duhet të nxitojë apo vrapojë për asgjë. Në fakt Victoria është një nënë super e ngarkuar, ka katër fëmijë, ka një karriere si stiliste dhe ndër të tjera një prej fëmijëve është ende foshnjë. Ndaj një ditë ajo harroi aksidentalisht djalin e saj 13-vjeçar Brooklyn në shtëpi, ndërsa vetë ishte nisur me makinë për në shkollë."Hipa në makinë, vendosa karriken e makinës për vajzën Harper, ndeza iPod-in dhe u nisa për në shkollë...Rrugës kuptova se kisha harruar djalin në shtëpi.Unë isha nisur për në shkollë, pikërisht për të çuar Brooklyn-in atje, por në fakt e harrova në shtëpi. U ndjeva një idiote", rrëfen Victoria për "Vanity Fair".

Ja pra që edhe personave VIP, te cilet mund te kene nje ekip te tere qe i jep ndihme gjate dites, u ndodh të bëjnë të tilla gabime prej nxitimit...
tch

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
duket si goc e re jo si nena shum qunave


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons