Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

“Ha” dajak nga bashkëshortja, tenton të vetëvritet

Gëzim Osmonaj nga Isniqi i Deçanit pasi që ka pasur një përplasje me bashkëshorten e tij është sulmuar nga ajo fizikisht, dhe një ditë më vonë ka tentuar që t’i japë fund jetës së tij përmes vetëvarjes. Këtë konstatim e kanë dhënë policia e Deçanit, të cilët kanë thënë që viktima kishte bërë disa herë probleme brenda familjes së tij, dhe se kohë pas kohe kishte ushtruar dhunë edhe ndaj bashkëshortes së tij, me të cilën ka katër fëmijë. Porse kapaku sherrit ndërmjet tyre ju kishte vënë kur Gëzimi i cili është mbi 40 vjeç, në shtëpi tek bashkëshortja e tij legjitime kishte sjellë një femër tjetër dhe atë para saj e kishte prezantuar si gruan e tij të dytë. “Rreth orës 21 e 40 minuta të mbrëmjes së 23 prillit, në Stacionin Policor të Deçanit është raportuar nga viktima (Gëzimi), se është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij, së pari me thikë dhe më pas bashkëshortja kishte arritur që me taken e një këpuce femrash ta godas atë në kokë, duke i shkaktuar lëndime të lehta”, thuhet në komunikatën e policisë së Deçanit.

Sipas komunikatës, lidhur me rastin është njoftuar Prokurori Publik, dhe me urdhër të tij e dyshimta për sulm, pas intervistimit, është liruar deri në procedurë të rregullt, ndërsa femra e sjellë në shtëpi nga Osmonaj është dërguar në shtëpi në Pejë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons