Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Për ditë me rradhë mediat në të gjithë botën japin lajme rreth kanibalëve, që hanë mish njeriu! Këto lajme makabre janë bërë shumë shqetësuese dhe ekziston frika e përhapjes së këtij fenomeni të paprecedent.

Më poshtë po ju paraqesim historinë tragjike të një nëne, që donte të vriste të birin. Siç e shikoni edhe në fotografi, nëna vrapon lakuriq në rrugë duke ndjekur të birin e saj 3-vjeçar, me qëllim që ta vrasë.

Kjo foto është shkrepur në rrugët e Nju Jorkut, nga një fqinj i 35-vjeçares Pamela Mac Carthy.


I tronditur, një dëshmitar shprehet: “E qëllonte me grushta të birin 3 vjeç dhe përpiqej që ta mbyste. Në ato momente gruas iu vërsulën qentë e komshisë dhe i biri gjeti rastin që t’i shpëtonte nga duart. Ai filloi të vraponte drejt të atit, që kishte dalë në rrugë për të parë se çfarë po ndodhte”.

Kjo nënë ishte kthyer në përbindësh, pasi kishte konsumuar një sasi droge të lirë, që një njihet ndryshe “bath salt”. Kjo substancë dyshohet se i shtyn njerëzit të kryejnë krime të tmerrshme. Madje besohet se edhe kanibali Rudi Wuchin, i cili i hëngri 75% të fytyrës një njeriu të gjallë që e takoi rastësisht në rrugë, ka konsumuar këtë lloj droge.

Kështu edhe Pamela 35-vjeçare, në kulmin e krizës së saj, u zhvesh lakuriq dhe u përpoq të zhvishte edhe të birin (siç veproi edhe Rudi, që e zhveshi krejt viktimën e tij).

Sipas mjekëve specialistë, kjo substancë, u shkakton përdoruesve veç të tjerash edhe iluzionin se po digjen…

“Vraponte lakuriq në rrugë dhe mbante prej qafe një nga qentë e komshisë. Më pas u rrëzua përtokë dhe këmbët i lidhi rreth qafës. Në fund e vrau qenin duke e mbytur. Por qëllimi i saj ishte të mbyste të birin”, dëshmon një tjetër dëshmitar okular për policinë njujorkeze.

Sipas fqinjëve, gruaja sillej si kafshë e egër dhe ata nuk mund ta qetësonin, derisa të vinte policia. U detyruan të përdornin armët Taser, pasi spray nuk i shkaktonte asnjë efekt. Por pak më vonë, nga gjithë kjo gjendje shoku, 35-vjeçarja pësoi atak në zemër dhe ndërroi jetë pak më vonë në spital.

Vogëlushi 3-vjeçar u dërgua në spital, me qëllim që t’i kuronin plagët e marra dhe të kujdeseshin psikologët për të./albobserver/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons