Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ajo u thotë jo operacioneve plastike dhe botoksit. “E respektoj zgjedhjen e të tjerave për operacione plastike, por për vete preferoj rrudhat”, thotë Monika Beluçi.47-vjeçarja që ka bërë krenare italianët duket se është kundër bisturisë si armë për të luftuar plakjen, madje e cilëson si të dëmshme për një aktore.“Bëj vetëm një trajtim me vitamina. Nuk më pëlqen ideja e ndërhyrjes në fytyrë. Sinqerisht mendoj se është diçka e rrezikshme për një aktore”.

Por ylli i filmit “Malena” nuk ka frikë nga vitet që kalojnë, madje as nga menopauza. “Jam mendërisht gati dhe nuk kam aspak frikë. Mendoj se do t’u drejtohem alternativave që ofron mjekësia”, thotë Beluçi.

Madje 47-vjeçarja simbol i bukurisë femërore mesdhetare shkon më tej kur deklaron që ndihet e lumtur sepse me kalimin e moshës bie edhe nevoja e femrës për të joshur. “Po, është një çlirim. Bëhesh më ironike dhe e largët, provon më në fund pak dhembshuri për veten”, thotë ajo.

Shekulli

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e vetmja bravo i qoft qe don tjet sa me reale jo fallso


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons