Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Ajo është një nga aktoret më të famshme dhe më të bukura në botë, kështu që nuk është për tu habitur që Zac Efron e ka përshkruar skenën erotike me Nicole Kidman në filmin ‘The Paperboy’ si kulmin e karrierës së tij. Ky film pritet të shfaqet në Festivalin e Kanës këtë vit dhe përshkruhet si një “thriller shpërthyes seksual”. Filmi tregon historinë e Jack James, i interpretuar nga Zac Efron, djali i botuesit të ‘Moat County Tribune’.“Nicole është e mahnitshme. Është ëndrra e çdo mashkulli. Më dukej e pabesueshme që unë po xhiroja skena erotike me të. Ishte kulmi i karrierës time.Në film do të interpretojë edhe aktori i njohur Matthew McConaughey.

Vetëm disa ditë më parë aktorja 44-vjeçare theksoi se nuk e kishte problem të zhvishej në filma, por vetëm në rastet kur kjo gjë është e domosdoshme.

44-vjeçarja, e martuar me këngëtarin Keith Urban, ka përfunduar xhirimet e filmit të saj më të fundit me titull ‘Hemingway & Gellhorn’ ku ka shumë skena erotike. Filmi tregon historinë e shkrimtarit Ernest Hemingway, i interpretuar nga Clive Owen, dhe gazetares Martha Gellhorn, e cila ka qenë e dashura dhe gruaja e tij.

“Skenat erotike ishin shumë intensive dhe të shumta. Pyeta regjisorin Phil Kaufman nëse ishin të domosdoshme këto skena sepse doja të sigurohesha se ai nuk po e ekzagjeronte. Por, ai çift ishte shumë pasionant dhe ishin të nevojshme”, thekson Nicole Kidman.


tch

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ehhh po nrm kshu i fitojn lekt kta me djersen e ballit aaahaahha


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons