Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nicole Kidman në skenë seksi prej Sun 03 Jun 2012, 15:24

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ndoshta janë skenat e seksit ndër më të nxehtat në karrierën e saj. Nicole Kidman shfaqet e shtrirë në krevat me Clive Owen ndërsa janë të përfshirë në një marrëdhënie seksuale. Gjithçka është e zjarrtë në kuadër të filmit të tyre të ri “Hemingway & Gellhorn”. 44 vjeçarja Nicole thotë se “gjithnjë qëndroja duke e pyetur drejtori e filmit Phil Kaufman nëse është kaq i rëndësishëm gjithë kjo skenë seksi”. Sakaq, Clive thotë se “çdokush e di se Phil e ka shumë dëshirë skenën me seks”. Në film tregohet historia reale e dashurisë dhe pasionit mes autorit amerikan Ernest Hemingway dhe korrespodentes së luftës Martha Gellhorn.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Nicole Kidman në skenë seksi prej Mon 14 Jan 2013, 20:51

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hajde hajde skena e ca skenash lol


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons