Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nicole Kidman, në Kanë me dy filma prej Sun 22 Apr 2012, 16:11

Vizitor

avatar
Vizitor
Nicole Kidman do të jetë në festivalin e Kanës me dy filma. Aktorja është në garë për Palmën e Artë me thrillerin e ambjentuar në vitet ’60, “The Paperboy”, si dhe është protagoniste e “Heminguay and Gellhorn” me regji të Philip Kaufman. Në këtë të fundit, që është jashtë konkursit, Kidman interpreton korrespondenten e luftës dhe bashkëshorten e një shkrimtari, që interpretohet nga Clive Owen. Nga Australia vjen edhe ylli i muzikës pop, Kylie Minogue, që performon përkrah Eva Mendez në “Holy Motors”, film me regji të francezit Leos Carax, që bën fjalë për një burrë që ndërron vazhdimisht identitet. Për Palmën e Artë janë në garë dy regjisorë, Andreë Dominik, që pas “The Assassination of Jesse James” është bashkuar sërish me Brad Pitt për historinë kriminale “Killing Them Softly”, dhe John Hillcoat, me filmin “Lawless”, që trajton jetën e kontrabandistëve të alkoolit në epokën e proibicionizmit.

Në kastin e aktorëve bën pjesë edhe australiania tjetër Jessica Chastain, që vitin e kaluar fitoi Palmën e Artë me interpretimin në “Tree of Life” të Terrence Malick.
tch

2 Re: Nicole Kidman, në Kanë me dy filma prej Sun 24 Mar 2013, 03:29

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
interesanteee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons