Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kjo është fytyra më e bukur në të gjithë Britaninë..

Leonardo Da Vinçi ka shpenzuar kohë për të pikturuar një fytyrë perfekte, shkencëtarët dhe matematikanët janë përpjekur për të gjetur se cila është fytyra më e bukur. Kirurgët plastikë bëjnë të pamundurën për të krijuar një të tillë.

Dhe Florence Colgate? Ajo thjesht ka një fytyrë perfekte.

Studentja 18 vjeçare, e cila punon edhe në një fast food, është shpallur si fytyra më e bukur në Britani, duke mposhtur 8 mijë konkurrente të tjera. Është thjesht kombinimi perfekt, simetria e duhur, ajo nuk ka asnjë cen. Konkurrentet në konkurs nuk duhej të kishin bërë makijazh dhe nuk duhet të kishin bërë operacione plastike. Ekspertët thonë se ajo ka të gjitha shenjat klasike të bukurisë. Është vërtet kështu.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons