Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kujdes nga kjo vajze: Eshte fytyra e se keqes prej Fri 27 Jan 2012, 23:02

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Aparenca genjen, por sipas nje universiteti amerikan kjo eshte fytyra e se keqes.
Kane sherbyer 300 fotografi te perpunuara ne kompjuter perpara arritjes ne kete konkluzion.

Behet fjale per nje pune te gjate te kerkimeve te kryera nga Universiteti i Uashingtonit ne St. Louis. Nicholas Holtzman ka zbuluar keshtu te keqen vete.

Nje shume e tipareve te fytyres qe jane perpunuar mes tyre, kane kthyer fytyren e kesaj te reje qe duket se eshte prototipi i psikopates.

Pas kesaj fytyre, normale, fshihet nje person i pandjeshem dhe i paskrupullt, i ftohte, me deshiren per te komanduar te tjeret, plus genjeshtrave dhe manipulimeve.

Konluzione qe per disa te tjere bien ne kundershtim; fytyra e kesaj vajze nuk shkakton asnje frike.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons