Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shqetësim për shëndetin e Jessie J. prej Sun 15 Apr 2012, 16:05

Vizitor

avatar
Vizitor
Britanikja Jessie J., u dërgua në një klinikë për t’u monitoruar nga mjekët, pas frikës se stresi dhe ritmi i lartë i punës mund të dëmtojë shëndetin e saj. Këngëtarja, gjithashtu tutore tek “The Voice” në vendin e saj, ka pësuar një infarkt në moshën 18-vjeçare dhe që prej atëherë i nënshtrohet kontrolleve të rregullta, për të qenë e sigurt që nuk do të pësojë një tjetër goditje.Një burim pranë Jessie deklaroi për një gazetë: “Ajo ka një histori problemesh mjekësore dhe për këtë arsye duhet të qëndrojë nën monitorim të vazhdueshëm. Aktualisht, ajo po punon shumë për “The Voice” dhe për të promovuar albumin e saj të ri nëpër botë. Mes tureve të stërzgjatur, paraqitjeve në spektakle dhe regjistrimeve, koha e lirë reduktohet në maksimum dhe ky mund të jetë një ritëm shumë i vështirë për t’u përballur për këdo”.

Vetë Jessie J., zbuloi historinë e problemeve të saj kardiake një vit më parë në një intervistë. “Pësova një infarkt kur isha 18 vjeç. Atëherë kisha një grup timin muzikor dhe isha e katërpunësuar. Isha me të vërtetë e lodhur dhe trupi im thjesht u fik. Ndonëse nuk kam abuzuar kurrë me jetën time, nuk kam pirë kurrë alkool, cigare apo lëndë narkotike, kuptova që jeta mund të të shuhet përpara syve në çdo moment, prandaj duhet të përkujdeshem shumë për trupin”.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons