Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nëse Keni Fytyrë Në Formë Zemre prej Thu 05 Apr 2012, 20:41

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Eksperimentoni me balluket. Zonjave që e kanë fytyrën në formë zemre, sipas stilistit të flokëve me famë Frederic Fekkai-t, u shkojnë disa gjatësi.
“Ato që e kanë fytyrën në formë zemre, pavarësisht gjatësisë së flokëve, mund të mbajnë balluke të plota të prera drejt… Reese Witherspoon është një shembull i mirë”, thotë Fekkai. Edhe balluket më të gjata të prera pak si shtrembër dhe shkallëzimi bëjnë mrekulli për zonjat me fytyrë në formë zemre.
Personazhe të tjerë me fytyrë në formë zemre: Victoria Beckham, Jennifer Aniston, etj. /Telegrafi/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons