Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Mesazhe nga… bota tjetër i dërgon familjes së tij dhe shumë miqve Jack Froz, i cili kishte vdekur verën e shkuar në moshën 32-vjeçare nga një atak në zemër.
Pesë muaj pasi kishte vdekur, një i njohur i tij mori një mesazh prej nëpërmjet e-mailit, ku në të i vdekuri i kërkoi atij të pastroj shtëpinë!
Miku i të ndjerit, Jack Froz, bëri një deklaratë ku në të theksoi se së bashku me shokun e tij para se ai të ndërronte jetë, kishin bërë një diskutim rreth shtëpisë në fjalë. “Kur pash mesazhin ngriva, u hutova e më iku zëri”, deklaroi ndër të tjerash për Dailymail.
I ndjeri e kishte dërguar mesazh edhe një kushëriri të tij, ku i thoshte atij se dëshironte ta paralajmëronte se shumë shpejtë do të thyente gjurin, por nuk ia arriti. Vërtet kushëriri krejt aksidentalisht theu gjurin…
Si e ëma po ashtu dhe shumë miq të tjerë të ndjerit nuk u shqetësuan aspak. Përkundrazi ata i interpretojnë këto mesazhe si tentativë e të ndjerit për të komunikuar e të gjendet pranë të afërmve të tij./albobserver/


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons