Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 I dërgon gabimisht dentistit fotot nudo prej Tue 19 Jun 2012, 18:01

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Një dentist në SHBA është shokuar teksa ka parë në adresën e tij elektronike në vend të fotove të një pacienti, trupin e një prej modeleve të revistës playboy. Ngjarja ka pasur protagoniste modelen Jenny Mccarthy. Ajo ka dashur të dërgoj tek dentisti, fotot e djalit të saj 10-vjeç, i cili do të kryente një ndërhyrje tek dhëmbët.

Por në vend të niste foton e fytyrës së djalit, ka nisur fotot nudo që i kishte ruajtur për të dashurin e saj. Dentisti, rreth 70-vjeç tha se ka mbetur i shokuar dhe tha se nuk i kishte ndodhur diçka e tillë më parë.
Ndërsa modelja i kërkoi ndjesë duke e marrë në telefon disa herë për ngjarjen. “Është diçka e tmerrshme. Dentisti është një burrë shumë serioz dhe i moshuar dhe e imagjinoj se i shokuar ka mbetur. Megjithatë betohem se ishte aksident”, tha modelja 39-vjeçare


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons