Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


1 KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Mon 02 Apr 2012, 15:38

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
First topic message reminder :

KETU TE KJO TEME DO MARIN PJES VETEM BEQARET,TE TJREVE JU THEM.... ME KEQARDHJE JU JUTEM MOS BENI KOMENTE...

31 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 11:44

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
ba spo kutoj asgje

32 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 13:05

Vizitor

avatar
Vizitor
Ore e bet temen..lana mo se cut ma

33 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 13:14

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
Kristina shkruajti:Ore e bet temen..lana mo se cut ma
...TE KAPA MAT PO TI CDO KETU????

34 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 13:18

Vizitor

avatar
Vizitor
@gladiatori shkruajti:
Kristina shkruajti:Ore e bet temen..lana mo se cut ma
...TE KAPA MAT PO TI CDO KETU????
te thash akoma jam beqare s jam martu

35 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 13:25

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe

36 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 13:26

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
CPO MA BENI KOKEN CORAP JU GOCA MUA

37 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 13:27

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:CPO MA BENI KOKEN CORAP JU GOCA MUA
hahahahahhahaah

38 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 14:55

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
anna shkruajti:
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:CPO MA BENI KOKEN CORAP JU GOCA MUA
hahahahahhahaah
..qesh ti qesh

39 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 15:29

Kristi


Antar Special
Antar Special
si jeni beqar-esha mir se ju gjeta ne ket tem hihihihi

40 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 15:41

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
po qe dhe ti beqar mirese te vish o njesho

41 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 15:46

Kristi


Antar Special
Antar Special
qa te bej kena ngel ne der sna lyp kush ma se na ka ik mosha

42 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 15:51

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
do ta gjesh po kerko kerko po thell ama se ka ketej rrotulllsa te duash....hahahahahah

43 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 18:34

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
hahahahahaa e nxorren koken te gjithe qenkan single

44 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 19:01

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
beqaret qe kan postuar ktu, nuk jan beqar


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

45 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Tue 03 Apr 2012, 19:21

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:beqaret qe kan postuar ktu, nuk jan beqar
ta mbeshtes mendimin

46 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Wed 04 Apr 2012, 09:30

Kristi


Antar Special
Antar Special
vejra gishtin kush esht ai person

47 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Wed 04 Apr 2012, 09:32

Vizitor

avatar
Vizitor
@Kristi shkruajti:vejra gishtin kush esht ai person
mos ja vere re Krist se ka inat ai qe eshte i lidhur vete

48 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Wed 04 Apr 2012, 09:36

Kristi


Antar Special
Antar Special
sdi gja un ti e the se thash
thua tjet e vertet se ka inat po kush i pelqen ktu pra ne ket tem qe asht beqare

49 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Wed 04 Apr 2012, 09:38

Vizitor

avatar
Vizitor
@Kristi shkruajti:sdi gja un ti e the se thash
thua tjet e vertet se ka inat po kush i pelqen ktu pra ne ket tem qe asht beqare
atij te gjitha pa mase

50 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Wed 04 Apr 2012, 09:38

Kristi


Antar Special
Antar Special
pupu kshtu sban se ne fund ngel pa gje apo jo

51 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Fri 06 Apr 2012, 00:42

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Erdha dhe une s'i beqare


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

52 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Fri 06 Apr 2012, 12:16

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
Dua shkruajti:Erdha dhe une s'i beqare [img]
...MIRE SE TE VISH POR SE MOS NA GENJEN

53 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Fri 06 Apr 2012, 12:19

Aldo

avatar
Moderator
Moderator
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:
Dua shkruajti:Erdha dhe une s'i beqare [img]
...MIRE SE TE VISH POR SE MOS NA GENJEN
Myrvete po leni moj gocat rehat,cme je bo nje plake e keqe ti.

54 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Fri 06 Apr 2012, 14:30

Gladiatori

avatar
Antar Special
Antar Special
TI ZENEPE DIL JASHT SE TA SHKULA HUNDEN

55 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Fri 06 Apr 2012, 14:31

Vizitor

avatar
Vizitor

56 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Sat 07 Apr 2012, 13:41

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:vejra gishtin kush esht ai person
hahaha pothuajse te te gjith ahhahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

57 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Sat 07 Apr 2012, 15:23

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:TI ZENEPE DIL JASHT SE TA SHKULA HUNDEN
po le zejnepen te shetise edhe pak

58 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Thu 16 Aug 2012, 21:34

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
[Only mods are allowed to see this link] shkruajti:ME RESPEKTIN ME TE MADH JU THEM QE KJO TEME ESHTE VETEM PER ATA QE :
1)NUK KAN LIDHJE SENTIMENTALE
2)NUK JAN TE DASHURUAR
3)NUK JAN TE MARTUAR
4)NUK JAN TE FEJUAR
FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN
ahahahah sa e fort kjo ahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

59 Re: KETU MBLIDHEN VETEM BEQARE prej Thu 17 Jan 2013, 17:47

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aaahahhahahaahah mo bo si plakat e pazarit tri si mburrin mallin e vet...po avash mor i gjor se do te tbej ndonjera trrish 24 24 tu mendu per te


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons